DrZuLa s.r.o.  - preklady z/do angličtiny

Ponúkame prekladateľské služby z/do anglického jazyka. Prekladu sa venujeme už niekoľko rokov a stále sa snažíme zvyšovať svoju kvalifikácie a zlepšovať profesionálny prístup k prekladateľskej práci s vysokým dôrazom na kvalitu prekladu.

Našou prednosťou je profesionalita a dlhoročné skúsenosti. Každú zákazku riešime rýchlo a efektívne. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť.

Pri svojej prekladateľskej činnosti sa opieram o hlboké znalosti, skúsenosti a najnovšie trendy v oblasti jazykových prekladov. Špecializujem sa predovšetkým na vybrané oblasti prekladateľstva, v ktorých patríme k popredným odborníkom.  

Máme skúsenosti s prekladmi rôznych návodov na použitie, medicínskych prekladov, školských a študentských prác, umeleckých textov, životopisov a pod.Prečo práve my?

Spoľahlivosť a kvalita

Pevne si stojíme za tým, že nikdy nedáme prednosť kvantite na úkor kvality. Vždy prijímame len objednávky, pri ktorých vieme, že s výsledkom bude klient maximálne spokojný. Čo nezvládneme, odmietneme.

Ústretovosť a vysoká kvalita služieb

Prívetivá komunikácia a otvorenosť ku klientovi je pre nás prvoradá. Všetko prebieha podľa dohodnutých termínov a všetky texty sú odovzdané načas a v požadovanej kvalite.

V čom sme najlepší?

• v preklade, a to tak, že nikto nezistí, že ide o preklad
• v jazyku, ktorý je základom každého profesionálneho prekladu
• v skúsenosti, ktorá je pri preklade bezpodmienečná
• v profesionalite, ktorú vyžadujeme v každej situácii
• v pozornosti, ktorú nikdy nepodceňujeme
• v presnosti, ktorú váš text vždy vyžadujeStaňte sa naším ďalším zákazníkom, pošlite svoju požiadavku teraz ....

DrZuLa s.r.o.,  Tel.: +421911 273 193 email: preklady@drzula.sk