Prekladateľka Zuzana Lénártová - preklady z/do angličtiny

Ponúkam prekladateľské služby z/do anglického jazyka. Som bývalá učiteľka angličtiny a mám aj príslušné certifikáty. Prekladu sa venujem už niekoľko rokov a stále sa snažím zvyšovať svoju kvalifikáciu a zlepšovať profesionálny prístup k prekladateľstvu a vlastnej práci s vysokým dôrazom na kvalitu prekladu.

Mojou prednosťou je profesionalita a dlhoročné skúsenosti. Každú zákazku riešim rýchlo a efektívne. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť.

Pri svojej prekladateľskej činnosti sa opieram o hlboké znalosti, skúsenosti a najnovšie trendy v oblasti jazykových prekladov. Špecializujem sa predovšetkým na vybrané oblasti prekladateľstva, v ktorých patrím k popredným odborníkom.  

Mám skúsenosti s prekladmi rôznych návodov na použitie , školských a študentských prác, umeleckých textov, životopisov a pod.

Prečo práve ja?

Spoľahlivosť a kvalita

Pevne stojím za tým, že nikdy nedám prednosť kvantite na úkor kvality. Vždy prijímam len objednávky, pri ktorých viem, že s výsledkom bude klient maximálne spokojný. Čo nezvládnem, odmietnem.

Ústretovosť a vysoká kvalita služieb

Prívetivá komunikácia a otvorenosť ku klientovi je pre mňa prvoradá. Všetko prebieha podľa dohodnutých termínov a všetky texty sú odovzdané načas a v požadovanej kvalite.

V čom som najlepšia?

• v preklade, a to tak, že nikto nezistí, že ide o preklad
• v jazyku, ktorý je základom každého profesionálneho prekladu
• v skúsenosti, ktorá je pri preklade bezpodmienečná
• v profesionalite, ktorú vyžadujem v každej situácii
• v pozornosti, ktorú nikdy nepodceňujem
• v presnosti, ktorú váš text vždy vyžadujeStaňte sa mojim ďalším zákazníkom, pošlite svoju požiadavku teraz ....

Prekladateľka PhDr. Zuzana Lénártová,  Tel.: 0911 273 193 email: lenartova.preklady@gmail.com